Menüü

Bande

Elviira

Elviira

Rahu, ainult rahu! Rahvustevahelised arusaamatused tulevad arusaamatutest sõnadest. Kui vajad sõnumi edastamist vene keele kõnelejale, siis meie esileedi on kohal! Muide, ta ongi alati koosolekutel esimesena kohal. Tegelikult on aga nii, et kui vajad meediatöödesse ükskõik millises keeles rahu ja rõõmu, siis vajad just Elviirat!

Kristi

Kristi

Napib tehnilisi oskusi, kannatust ja aega, et korraldada kommunikatsiooni tehnilised lahendused? Kristi on selles lihtsalt parim – kiire tööviis on talle sünniga kaasa antud ja kvaliteetne tulemus oli talle oluline juba liivakastis. Vajad korda ja kiiresti – vajad Kristit!

Joanna

Joanna

Kipud suurte ideede elluviimise kõrval jätma unarusse pisiasju, millest tõenäoliselt tekitavad tulevikus hoopis suured probleemid? Appi tuleb Joanna! Joanna on meie pesamuna, meie büroo juht ja loominguline assistent, kes lihtsalt tuleb ja teeb asjad ära!

arno-kaerama

Arno

Müügiparun Arno hõivas meie büroo! Tegelikult on ta Eestimaa müügimaastikku hõivanud juba ligi 20 aastat ja seda ikka täiega! Kui seni on levinud arvamus, et müügimehed on tobedad, tüütud ja mitte hästi talutavad tegelased, siis tea, et Arno on tõenäoliselt ainus müügimees, kes on tegelikult ka tore, töökas ja teab, mida reklaamimaailmas tegelikult tegema peab.

Priit

Priit

Ah, et sa ei kannata kujundajatega koostööd teha?! Sa ei tunne Priitu! Priit teab, kuidas segased mõtted selgeks kujundada ja leida lahendusi ka neile reklaamlahendustele, mis esialgu võimatuna näivad.

reili

Reili

Kui keegi suudab kujundada kiiresti, kvaliteetselt ja seda kõike suures koguses, siis see on meie Reili.

Rasmus

Rasmus

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Ah, see on vana kulunud väljend. Rasmus teeb tuhat pilti ja sõnu polegi vaja!

Monika

Monika

Kuulutaja ja sõdalane Jeanne d'Arc, Ameerika menuseriaali „Scandal“ Olivia, röövlitütar Ronja, Pipi Pikksukk, Veel üks Lotte ning vaprad vennad Lõvisüdamed – see ongi Monika! Pilt läks kirjuks? Ära muretse! Parem kingi Monikale piisavalt rõõmu ja rahu ning ta loob ise uued tõelised kangelased, filmitegelased, muinasjutud ja õnnelikud muinasjuttude lõpud.